کاروان ابتذال

مردمی که کثافت کاری بهمن ۵۷ را انقلاب مینامند قهرمانان جدیدشان هم از قماش سید ممد خان حسینی بخوانید شاه اسمائیل کالیفرنیایی, احمدی نژاد مموتی, روحانی جون و کامبیز حسینی پارازیتی خواهند بود!
از سرنوشت باید سپاسگزار باشم که از این مردمان بی نیاز هستم و امیدوارم این افراد هر چه بیشتر از من متنفربوده و کمتر و کمتر بیننده برنامه هایم باشند!
زندگی زیبا است و باید به آن ارزش گذاشت!
با مهر,
خسرو فروهر

 

 

2 نظر در ”;کاروان ابتذال“

 1. nazi گفت:

  ما كه اينجا خيلي وقته نااميد شديم. كار خوبي ميكنيد كه ديگه نه عصباني هستيد نه ناراحت .شما كم زحمت نكشيديد براي اگاه كردن ما اما چه ميشه كرد كه نه مشت بسته هديه قبول ميكنه نه ذهن بسته درس.ملت ايران رو بايد به لياقت و خردشون واگذاشت ..اميدوارم كه حالتون هم زودتر خوب بشه ..

 2. یورک گفت:

  سلام و درود
  متن ها و پست های اخیرتون حرف دل خیلی از ما کسانی هست که در ایران زندانی تفکرات محدود و قرون وسطی ای حکومتی و تعصب بی جا و بی دلیل مردمی که پای لقمه های ننگین و سر سفره 39 ساله این حکومت نون خوردن ، شدیم.
  جناب فروهر ما هم مثل شما امیدمون رو از این مردم و تغییر وضعیت خیلی وقته از دست دادیم ، مردمی که حاضرن برای قطع نشدن 45هزار و پانصد تومان یارانه دست به هر کاری بزنن و سقف آرزوشون 10 برابر شدن این یارانه برای هر شخص هست!!!!
  این مردم به شدت متحجر شدن … مردمی که سال 57 ، خودشون و نسل های بعدی رو از داشتن آینده ای روشن محروم کردن و به جاش تنها سوغاتی که برای نسل ما داشتن بی آبرویی این کشور و فقر و بدبختی و بی سوادی مردم و برگشت به حجاز صدر اسلام بوده.
  تشکر از شما بخاطر زحماتی که برای آگاه سازی و روشنگری همفکران داشتید و دارید.
  پاینده و پیروز باشید.

اضافه کردن نظر