رضا شاه, مصدق و راه آهن

8 نظر در ”;رضا شاه, مصدق و راه آهن“

 1. رامین می‌گه:

  با سلام و درود
  یک خواهشی داشتم اینکه کاش فایلهای صوتی با حجم کمتر نیز از این فایلهای تصویری میگذاشتین من در تلگرام شمارو دنبال میکنم منتها به دلیل حجم بالا دلسرد میشم ممنون میشم پیگیر باشید .

 2. nazi می‌گه:

  متاسفانه در ج ا این چیزا عادیه کتابهای تاریخی که بیشتر تحریف تاریخ هستن و معلمهایی که باید طوطی وار اینا رو بگن.ما از دبستان کاخ نشین وکوخ نشین میخوندیم !اینجا مگر به واسطه خانواده در اصل قضیه شک نداشته باشی وگرنه امیدی به سیستم اموزشی نیست حالا میفهمم هرکسی که در کتابهای تاریخ ما میهن برست بود در واقع وطن فروش بود مثلا مصدق ومیرزا کوچک خان جنگلی رو برای ما قهرمان های بزرگی کرده بودن !!نه کسی بود که تاریخ رو با جزییات برای ما بگه نه اینترنتی بود نه کتاب درست وحسابی. اما حالا به لطف تکنولوژی همه چیز عوض شده..ممنون از برنامه خوب شما..

 3. nazi می‌گه:

  متاسفانه در ج ا این چیزا عادیه کتابهای تاریخی که بیشتر تحریف تاریخ هستن و معلمهایی که باید طوطی وار اینا رو بگن.ما از دبستان کاخ نشین وکوخ نشین میخوندیم !اینجا مگر به واسطه خانواده در اصل قضیه شک نداشته باشی وگرنه امیدی به سیستم اموزشی نیست حالا میفهمم هرکسی که در کتابهای تاریخ ما میهن برست بود در واقع وطن فروش بود مثلا مصدق ومیرزا کوچک خان جنگلی رو برای ما قهرمان های بزرگی کرده بودن !!نه کسی بود که تاریخ رو با جزییات برای ما بگه نه اینترنتی بود نه کتاب درست وحسابی. اما حالا به لطف تکنولوژی همه چیز عوض شده..ممنون از شما

 4. به دین می‌گه:

  درود بر هم نسل عزیزم،خسرو جان خیلی خودتو برنامه هاتو دوس دارم، خیلی سوالا دارم ولی اونی که بیشتر از همه ازارم میده اینکه چرا ساعات برنامه هاتو برای ماها که تو ایرانیم و تشنه ی این حقایق ناشنیده هستیم تنظیم نمیکنید و یکبار بیشتر تکرار نمیشه ولی برنامه هایی مثل یک کلمه و چالش و پویش که همه چیزو از دید خودشون میبینن و خیلی چندش اور و نفرت انگیزه رو به دفعات و ساعت بینندگان ایران تنظیم میکنند؟(منظورم اقای کاردانه)ایشون که یک فرد با تجربه ای هستند و مدعی این هستند که شمارو دوس دارن لذا ما بینندگان تقاضا داریم که برنامه هاتونو لطفا با وقت ایران تنظیم کنند.
  حرفی که از دل براید لاجرم بر دل نشیند
  سربلند و پایدار باشید از زحمات بی دریغتون سپاسگذارم

  • admin می‌گه:

   درود بر شما , ساعت برنامه ها دست من نیست. شما بینندگان باید تماس بگیرید و نظر خود را بگویید! خود من هم این مشکل را میبینم ولی دست من نیست!
   سپاس از مهر شما گرامی.

 5. به دین می‌گه:

  درودبرگرامی یاردلم جناب خسرو عزیز باور کنید نمیدونم ازکجاشروع کنم ولی خیلی باورکن خیلی دلم پره ازدست همه متولد ۱۹۶۷ م ام ینی درست تا دوتا شیوید توصورتم سبز شد تااومدیم چش وا کنیم زدن توسرمون گفتن خفه شین بشینین سرجاتون سرنوشتتونومانوشتیم بگذریم بعداز روانشاد فرود فولادوند تنها شخصی هستی که خسته وکوفته از راه میرسم دوونیم نیمه شب وپنجشنبه ها دوازده ونیم نیمه شب به عشق شنیدن عقده های سرکوب شده ام توسط خاینین اگاه ونااگاه وطنم بگذریم اینا نمیگم که اشکتو دربیارم میگم که بدونی هستن کسانی چون من،که پدر سه فرزندندولی کودک درونشان نیاز به شنیدن ناگفته هاوحتی ندانسته هایشان از زبان توبااحساسی غنی ودانشی وافرمسلط ومستند شجاعانه تابوهارو شکسته وروشنگری میکنی کاش روزی برسد که در میهن عزیزمان دانش افشانی کنی بدان دوستدارانت فراوانند

 6. به دین می‌گه:

  درود.جناب فروهراگه براتون امکان پذیرنظرتونو راجع به آقای سعید شمیرانی بفرماییدسپاس ازشما

 7. افسانه می‌گه:

  من به خوبي ها نگاه كردم و عوض شدم من به خوبي ها نگاه كردم چرا كه تو خوبي و اين همه ي اقرارهاست،بزرگترين اقرارهاست
  من به اقرارهايم نگاه كردم سال بد رفت و من زنده شدم تو لبخند زدي و من برخاستم دلم ميخواهد خوب باشم
  دلم ميخواهد تو باشم و براي همين راست ميگويم
  نگاه كن :
  با من بمان

اضافه کردن نظر