ایران, کشورم به کجا میروی؟؟!! امپراتوری تصوف شارلاتانی هماناحکومت حماقت و شارلاتانی؟

ایران, کشورم به کجا میروی؟؟!! امپراتوری تصوف شارلاتانی هماناحکومت حماقت و شارلاتانی؟
بسیار اندوهگین هستم. برای آینده کشورم با چنین مردمانی, جز سیاهی چیزی نمیبینم. دلم گرفته است. وقتی شنیدم در برنامه شب به خیر ۶۰ سید محمد حسینی به خاطر شباهت تلفظ واژگان, سوفسطایی‌گری یا سوفیسم یونان باستان را با صوفیگری مولوی ها و دیگران یکسان دانسته و کل برنامه های خود را بر پایه این نادانی و حماقت بنیاد نهاده است و دیدم صد هزار نفر در کانال تلگرام این آقا عضو هستند, دلم برای تاریخ کشورم سوخت! وقتی شنیدم این شارلاتان واژه یونانی فیلسوف را با صوفی قاطی میکند و ادعا میکند فیلسوف یعنی صوفی و سپس میگوید هر که ری ستارتی نباشد پدر سوخته است وسپس میگوید به دهان کسی که مخالف باشد مشت بزن, دلم برای میهنم سوخت که چرا پس از نیرنگ خمینی باز هم سید شارلاتانی که اینبار ارشمیدس و فیثاغوث را صوفی مینامد, گریبان میهن ما را میگیرد!
وقتی با گوش خودم شنیدم که این آقا برتراند راسل سوسیالیست ضد خرافات را هم ری ستارتی نامید!, وقتی شنیدم ایشان داریوش بزرگ را هم صوفی و دشمن موبدان نامید, دلم برای میهنم سوخت!
وقتی شنیدم ایشان نوع حکومت آرمانی آینده ایران را آریستوکراسی که معنای آن حکومت اشرافیت است را حکومت صوفیان نامید و دیدم صد هزار نفر در کانال تلگرام این آقا عضو هستند, به یاد تظاهرات هواداران سید هندی خمینی افتادم و دلم برای کشورم سوخت!

چقدر باید خرافات در میهن ما خریدار داشته باشد؟! ردیف کردن نام بزرگان تاریخ بدون آگاهی از اندیشه های آنان آیا چیزی جز شارلاتانیسم است؟ نیچه و برتراند راسل را هم اندیش خواندن و صفویان را نماد انسانیت نامیدن, نامش چیست؟ چرا باید این همه جفنگیات خریدار داشته باشد!؟ کسی به من تفاوت جفنگیات خمینی را با سخنان این آقا بگوید؟! هوادارانشان هم که در لومپن بودن رقابتی تنگاتنگ دارند!
چرا درویشان راستین به این شخص پاسخی نمیدهند! من که نه درویشم و نه باوری به ان دارم ولی مولوی کجا و این شارلاتان ها کجا؟!
بسیار اندوهگین هستم. برای آینده کشورم با چنین مردمانی جز سیاهی چیزی نمیبینم. دلم گرفته است.

با مهر,

خسرو فروهر

 

 

7 نظر در ”;ایران, کشورم به کجا میروی؟؟!! امپراتوری تصوف شارلاتانی هماناحکومت حماقت و شارلاتانی؟“

 1. nazi می‌گه:

  واقعا چرا ما ملت اینقدر علاقه به خرافات داریم.اصلا خوشمون میاد سرمون رو شیره بمالن با حرفای عجیب غریب گیجمون کنن فکر میکنیم چون همه افتادن دنبالش ما هم نباشیم از قافله عقبیم.؟!اتفاقا همین امروز این ویدیو رو دیدم که هرکس میفهمه ری استارتیه و هرکس مخالفه…بعد هم گفته میشه که سید اصلا سیاسی نیست!!!حالا اینا به کنار این سید از داخل نظام اومده از صداو سیما لونه زنبور چه جوری ملت اعتماد میکنن!والا ما هم وقتی تعداد بیننده های برنامه هاشو دیدیم اب تو دهنمون خشک شد شما که جای خود دارید. کی دست ازتکرار اشتباهاتمون برمیداریم خدا میدونه….

 2. مهران می‌گه:

  درود آقای حسینی زیر ذره بین ما هستند، کانال تلگرامی این فرد در مدت زمانی بسیار عجیب افزایش پیدا می کرد به طوری که حتی روزی دو هزار نفر به این کانال اضافه می گردید و این تعداد به ۱۲۵ هزار نفر رسید، ولی از زمانی که این فرد به گروه فداییان ایران و سعید شمیرانی حمله کرد این فرد مورد حمله ی خیلی شدید قرار گرفت به صورتی که از آن به بعد تعداد نفرات کانال نه تنها زیاد نشد، بلکه طی یک ماه ۶ هزار نفر کاهش پیدا کرد و هر روز نیز کمتر و کمتر می شود. آقای خسروی فروهر عزیز به مردم ایران اطلاعات های مورد نیاز برای درک یک موضوع را بدهید آن ها راه درست را پیدا می کنند. با تشکر از فعالیت ها شبانه روزی شما

 3. faryad می‌گه:

  خسرو عزیز . چگونه میتوانم با شما تماس بگیرم .ایمیل – صندوق پست – تلفن یا هر راه امنی که شما خودتان میدانید.

 4. سام می‌گه:

  استاد بزرگوار واقعا زیبا فرمودید بنده تا میتوانم با طرفداران ایشون بحث کرده و خیلی هاشون رو متقاعد کردم که این دلقک کاری جز عوام فریبی انجام نمیدهند ولی ااطلاعات بنده کم است لطف کنید از این جور مطالب روشنگرانه باز در سایت قرار بدهید یا جای دیگری اگر فعالیت دارید لطف کنید ادرس بدهید تا بتوانیم با این مردم ساده لوح بفهمانیم که این شومن هیچ نمی فهمد

اضافه کردن نظر