بایگانی می, 2017

وابستگی به بیگانگان در جمهوری اسلامی و میان اپوزیسیون – بیگانگان و نقش آنها از انقلاب مشروطه تا کنون

خود فروختگی به بیگانگان در جمهوری اسلامی و در  میان اپوزیسیون

وابستگی  به بیگانگان در جمهوری اسلامی و میان اپوزیسیون  – بیگانگان و نقش  آنها  از انقلاب مشروطه تا کنون

مردم و نخبگانشان لایق یکدیگرند! خواهی نشوی فاسد, همراه این کاروان مشو!

 مردم و نخبگانشان لایق یکدیگرند! خواهی نشوی فاسد, همراه این کاروان مشو!
مردمی که به درفش کاویانی, به آیین نیاکان, به فر کیانی و به اهورا مزدا پشت کردند, چه آینده ای خواهند داشت؟
من راه خود را میروم. در شهر خود فروشان راهی جز این نیست! هدف وسیله را توجیه نمیکند!
مافیایی امروز در اپوزیسیون همه چیز را کنترل میکند, باند صادراتی ها, پنجاه و هفتی ها, سازمان مجاهدین, الجزیره, تلویزیون های لندنی, صدای امریکا, بی بی سی, ایران الفردا! و غیره, نخبه سازان سفارشی هستند که مردم ما بی توجه به پشت پرده ها خود را بازیچه آنها قرار میدهند!
زمانی که میبینم افرادی که به هیچ بیگانه ای وابسته نیستند, چگونه بایکوت میشوند, زمانی که میبینم بیشتر کسانی که امروز در رسانه ها میبینیم پشت پرده چگونه امدادهای غیبی به آنها میرسد و میبینم که چگونه این افراد همه جا همدیگر را لابی میکنند, به آینده ایران شک میکنم!
وجدان بیدار بها دارد! زندگی کوتاهتر و بی ارزشتر از آن است که خود را ارزان به وسوسه شهرت و محبوبیت های کاذبی که بسیاری به آن تمکین میکنند بفروشیم.
خسرو فروهر, خرداد ماه ۲۵۷۶ ایرانی

تحلیل تاکتیک های جنگ تبلیغاتی و نقش بی بی سی در آن – افشای دروغ کثیف مسجد سازی و تهمت زدن به شاه – یادی از آزاد سازی خرمشهر

مرگ بر جمهوری اسلامی و خائنین به میهن

پاسخی به مغلطه سید محمد حسینی! خیر آقای حسینی حکو مت اشرافیت با هر تعریفی, نخبه سالاری نیست!

پاسخی به مغلطه سید محمد حسینی! خیر آقای حسینی حکو مت اشرافیت با هر تعریفی, نخبه سالاری نیست!
هم میهن چرا مغلطه میکنید؟؟! تعریف نخبه کیست و شایستگی چیست, طبقه اشرافیت یا نوع الیگارشی را تعریف میکرده است! در طول تاریخ در جوامع گوناگون, حکومت اشرافیت بنا بر فرهنگ و شرایط جوامع گوناگون بر مبنای دین, ثروت , قدرت, نژاد, قبیله, دانش و غیره گوناگون تعریف شده بود و این تعریف در طول تاریخ و همبودگاه تفاوت میکرده است. آرمان های دنیای امروز ما ریشه گرفته از هومانیسم است نه آنچه که در عصر پیش از روشنگری بوده است!
جمهوری اسلامی نمونه حکومت اشرافیت دینی بر دیگران است! هر الیگارشی مغایر مدرنیته و هومانیسم خواهد بود!
خسرو فروهر

سپاه پاسداران و جنگ قدرت – پشت پرده انتخابات آخوندی و افشای نقش بی بی سی

سپاه پاسداران و جنگ قدرت – پشت پرده انتخابات آخوندی و افشای نقش بی بی سی – برنامه ویژه خسرو فروهر
دیدن این برنامه را به همه میهن پرستان پیشنهاد میکنم. لطفا در پخش این برنامه یاری کنید!

به این میگن مارپیچ سکوت در کمال!

به این میگن مارپیچ سکوت در کمال!
هر کی ۲ ساعت بی بی سی ببینه یا اصلاح طلب میشه یا بی خیال! در بی بی سی هر به اصطلاح آنها روشنفکر و دانشمندی که دعوت میشه یه جوری حرف میزنه انگار هر کی براندازی میخواد خره و نفهمه!
بی بی سی دقیقا هدفش تاثیر گذاری روی ان دسته از مردم است که نه حزب الهی هستن, نه بر انداز, آن دسته که ناراضی هستن ولی نمیدونن چی کار کنن! بی بی سی به آنهابا حقه های روانشناسی زیرکانه القا میکنه که یا بی خیال شین یا اویزون روحانی و خاتمی و هر کی هم این کار را نکنه خله! هر کارشناسی هم میارن پروفسوری این فکرو وحی الهی میدونه !
خسرو فروهر

هر کاری که امروز در برنامه های خودم میکنم برای نجات خودم و یا نسل سوخته خودم نیست, زیرا امیدی ندارم! ولی تلاش میکنم که نسل های دیگر توسط نسل اشغال فسیل های ۵۷ سوزانده نشود! با مهر, خسرو فروهر

هر کاری که امروز در برنامه های خودم میکنم برای نجات خودم و یا نسل سوخته خودم نیست, زیرا امیدی ندارم! ولی تلاش میکنم که نسل های دیگر توسط نسل اشغال فسیل های ۵۷ سوزانده نشود!
با مهر,
خسرو فروهر

افشای دروغ های روحانی و هنرمندان دولتی

 

همانطور که دیدید پیشبینی که از یک ماه پیش مکرر در برنامه در راستای انتصابات میگفتم, درست بود. امیدوارم شما عزیزان دوستان خود را نیز به دیدن برنامه هایم دعوت کنید. البته یکی به آخوند ها بگوید: رای هاتان که شد ۲۵ میلیون نه ۴۰ میلیون , ریاضی چی شد پس؟
با سپاس خسرو فروهر 

کارنامه پر از شکست اپوزیسیون کلاسیک ایران را از دیدگاه خود بیان خواهم کرد!

دوستان من فردا بعد از ظهر به زمان ایران برنامه زنده ای در فیسبوک برای شما انجام خواهم داد و کارنامه پر از شکست اپوزیسیون کلاسیک ایران را از دیدگاه خود بیان خواهم کرد! اپوزیسیونی که در چند سال گذشته در چنگ افراد خاصی قرار گرفته است, یکی از دلایل هفتاد و چند در صدی شدن مشارکت مردم در سیرک آخوندی بوده است! وقتی برخی افراد عزیز, من را آنقدر ناامید کرده و آزار داده اند, ببینید با مردم چه کرده اند؟

خسرو فروهر, ۲۹ اردیبهشت ماه ۲۵۷۶ ایرانی