بایگانی ‘نوشته ها’

پاسخی به مغلطه سید محمد حسینی! خیر آقای حسینی حکو مت اشرافیت با هر تعریفی, نخبه سالاری نیست!

پاسخی به مغلطه سید محمد حسینی! خیر آقای حسینی حکو مت اشرافیت با هر تعریفی, نخبه سالاری نیست!
هم میهن چرا مغلطه میکنید؟؟! تعریف نخبه کیست و شایستگی چیست, طبقه اشرافیت یا نوع الیگارشی را تعریف میکرده است! در طول تاریخ در جوامع گوناگون, حکومت اشرافیت بنا بر فرهنگ و شرایط جوامع گوناگون بر مبنای دین, ثروت , قدرت, نژاد, قبیله, دانش و غیره گوناگون تعریف شده بود و این تعریف در طول تاریخ و همبودگاه تفاوت میکرده است. آرمان های دنیای امروز ما ریشه گرفته از هومانیسم است نه آنچه که در عصر پیش از روشنگری بوده است!
جمهوری اسلامی نمونه حکومت اشرافیت دینی بر دیگران است! هر الیگارشی مغایر مدرنیته و هومانیسم خواهد بود!
خسرو فروهر

به این میگن مارپیچ سکوت در کمال!

به این میگن مارپیچ سکوت در کمال!
هر کی ۲ ساعت بی بی سی ببینه یا اصلاح طلب میشه یا بی خیال! در بی بی سی هر به اصطلاح آنها روشنفکر و دانشمندی که دعوت میشه یه جوری حرف میزنه انگار هر کی براندازی میخواد خره و نفهمه!
بی بی سی دقیقا هدفش تاثیر گذاری روی ان دسته از مردم است که نه حزب الهی هستن, نه بر انداز, آن دسته که ناراضی هستن ولی نمیدونن چی کار کنن! بی بی سی به آنهابا حقه های روانشناسی زیرکانه القا میکنه که یا بی خیال شین یا اویزون روحانی و خاتمی و هر کی هم این کار را نکنه خله! هر کارشناسی هم میارن پروفسوری این فکرو وحی الهی میدونه !
خسرو فروهر

کارنامه پر از شکست اپوزیسیون کلاسیک ایران را از دیدگاه خود بیان خواهم کرد!

دوستان من فردا بعد از ظهر به زمان ایران برنامه زنده ای در فیسبوک برای شما انجام خواهم داد و کارنامه پر از شکست اپوزیسیون کلاسیک ایران را از دیدگاه خود بیان خواهم کرد! اپوزیسیونی که در چند سال گذشته در چنگ افراد خاصی قرار گرفته است, یکی از دلایل هفتاد و چند در صدی شدن مشارکت مردم در سیرک آخوندی بوده است! وقتی برخی افراد عزیز, من را آنقدر ناامید کرده و آزار داده اند, ببینید با مردم چه کرده اند؟

خسرو فروهر, ۲۹ اردیبهشت ماه ۲۵۷۶ ایرانی

انتصابات مهندسی شده

از معدود مفسرین سیاسی رسانه ها بودم که در تمام برنامه های تلویزیونی و مصاحبه های خود از آغاز سیرک انتصابات از یک ماه پیش گفته بودم: روحانی از پیش برنده انتصابات مهندسی شده خواهد بود و رییسی و قالیباف نقش “گرگ وحشتناک ” برای ترساندن مردم و کشاندن آنها به صندوق های رای را دارند ! چرا؟ زیرا آخوند ها نیازمند به تصاویر مردم ایران در برابر صندوق های رای برای نمایش مشروعیت دموکراتیک رییس جمهور اسلامی در برابر تهدید های دانالد ترامپ هستند !
ای کاش این همه امکانات در اختیار دروغ گویان و نادانان نبود و صدای میهن پرستان بیشتر شنیده می شد!
خسرو فروهر, ۲۹ اردیبهشت ماه ۲۵۷۶ ایرانی

هالوها ,هیلا ها و دیگرگوسفندان لطفا دیگر هنگام زندانی شدن مزاحم نشوید! به همان زندانبانی که رای دادید مراجعه کنید!

هالو ها - هیلا ها

اینستاگرام, یوتیوب, تلگرام, تویتر, فیسبوک و وبلاگ خسرو فروهر

https://www.instagram.com/KhosroFravahar

https://www.youtube.com/fravahar

https://t.me/KhosroFravahar

https://twitter.com/KFravahar

https://www.facebook.com/KhosroFravahar

تا زمانی که مردم ایران مسلمان و شیعه هستند ایران از شر جمهوری اسلامی آزاد نخواهد شد!

جمهوری اسلامی

 

برای رفع هر گونه ابهام و شبهه, من خسرو فروهر در هیچ سازمان و گروه سیاسی عضو نیستم.

کاندیدا های دیگر نقش لو لو خور خوره را در این سیرک انتصابات بازی میکنند تا جلادی به نام آخوند روحانی برادر دو قلوی مادر ترزا شود

از همان آغاز سیرک انتصابات بارها به این نکته اشاره کردم: کاندیدا های دیگر نقش لو لو خور خوره را در این سیرک انتصابات بازی میکنند تا جلادی به نام آخوند روحانی برادر دو قلوی مادر ترزا شود! برای شناخت یاران خاکستری رژیم آخوندی در رسانه های برون مرز بد نیست به این نکته توجه کنید!
با مهر, خسرو فروهر

 

maxresdefault

حماقت, حماقت است چه با کراوات چه با عمامه !

دوستانه میگویم من نه فرمانده می خواهم باشم نه رهبر! وظیفه خودم را روشنگری میدانم. روشنگری هم یعنی همین که با منطق و سند از راستی ها پدافند کنم! میدانم برای خود دشمن میسازم زیرا در همبودگاه ما ایرانیان خرافات و کنش های احمقانه ریشه دار شده است و روشنگری و صداقت هم ثوابی ندارد! به کسی هم بدهکار نیستم. چه فرمانده هخای دوم شمیرانی باشد یا شاه اسماعیل جدید حسینی و یا روحانی و خاتمی!
لطفا خرافاتی ها مزاحم نشوند!
خسرو فروهر, ۲۶ اردیبهشت ۲۵۷۶ ایرانی!