ملانیا ترامپ

کامنتهای توهین آمیز برخی هم میهنان سابقمان که اکنون مزد بگیر بی بی سی هستند, درباره بانوی نخست امریکا ملانیا ترامپ و لباس پوشیدن ایشان من را گیج کرده!
مگر همین بی بی سی صبح تا شب قربان زهرا لچک رهنورد نمیرفت و ایشان را حتی شیکپوشترین زن ایران نمینامید؟! یک جای کار این جوجه سبز اللهی های بی بی سی گیر داره نه؟؟!
خسرو فروهر

melania yes - zahra no

فاجعه ساختمان پلاسکو – برنامه ویژه خسرو فروهر

فاجعه ساختمان پلاسکو – برنامه ویژه خسرو فروهر

ده سال پیش زمانی که به یاد قهرمانان ایران …

ده سال پیش زمانی که به یاد قهرمانان ایران این ویدئو را درست کرده و در یوتیوب قرار دادم, بیشتر برنامه سازان بی بی سی و صدای امریکا, لس آنجلسی در حال رقص عربی با آخوند ها بودند! امروز این افراد هنوز هم با من دشمنی دارند! از مشکلات فنی بخاطر امکانات بسیار کم تکنیکی ان زمان برای ساخت این ویدئو عذرخواهی میکنم!

خسرو فروهر

 

در راستای خروج پادشاه از ایران, نگاهی مستند به انقلابیون همیشه طلبکار

در راستای خروج پادشاه از ایران, پاسخی دندان شکن و مستند به یک سری از دروغ های برخی نویسندگان و سیاسیون

در پایان برنامه خاطرات شهران طبری خبرنگار بی بی سی  و رادیو فردا , برادر زاده احسان طبری تئوریسین حزب توده

پاسخی به فحاشان لس آنجلسی

یک سری از لات و لوت ها مدتی است صحبت از مذهبی بودن شاه میکنند و مصدق را رهبر جنبش سکولاریسم مینامند! از شاه و شیخ سخن میگویند و مشیری وار به همه فحاشی میکنند!
همان مصدقی که به پیشنهاد وی آخوند کاشانی رییس مجلس شد! همان مصدقی که بعد ها به آخوند رفسنجانی تروریستی که در کشتن حسن علی منصور دست داشت پول فرستاد! همان مصدقی که روزگاری در مجلس پنجم اذان و اشهد میگفت! همان مصدقی که داماد امام جمعه تهران بود!
حتما حق با این ها است! مانند رهبران جبهه ملی که برای خمینی بشارت نامه نوشتند, اینها حتما استادان سیاست هستند!

خسرو فروهر, ۲۷ دی ماه ۲۵۷۵ ایرانی!

 

10665707_1479222635700780_6012355039566187780_n 11863237_10206553950395070_7866323564230478778_n (1)

دموکراسی جهان سومی!

آیا براستی طبق تهمت نامه شاه نوشته عباس میلانی, پادشاه یک مفلوک ترسو روانی بی عرضه بود که با وجود خیر خواهی ایران را به گند کشید و جلو افرادی مانند میلانی را گرفت که به ایران خدمت کنند؟
آیا تا به حال دیده اید که عباس میلانی نویسنده “تهمت نامه” به شاه, یک بار هم که شده, در مصاحبه ای شرکت کند که در آن از وی پرسشهای انتقادی در راستای نوشته هایش بشود؟ آیا تا به حال حسین مهری انقلابی سال ۵۷ که با عباس میلانی هر هفته مصاحبه میکند, یک جمله از کتاب میلانی یا بهتر بگویم تهمت نامه وی را به چالش کشیده است؟ آیا حاضر هستید که با تلویزیون مربوطه تماس بگیرید و نظر خود را بگویید؟!
آیا این افراد رسانه های جهان غرب را مشاهده نمیکنند؟! دمکراسی برای این ها چه مفهومی دارد!
خسرو فروهر, ۲۷ دی ماه ۲۵۷۵ ایرانی

milani va mohri

در چنین روزیکه محمد رضا شاه پهلوی از ایران رفت…

در چنین روزیکه محمد رضا شاه پهلوی از ایران رفت باید بگویم که مردمان ما سلیقه خوبی در سیاست نداشته و ندارند!
مقاله ویکیپدیای فارسی پر از دروغ و تهمت های زشت به محمد رضا شاه پهلوی را به عنوان نمونه سلیقه ما ایرانیان یاد آوری میکنم, زیرا ویکیپدیا را بسیاری میشناسندو نویسندگی درآن آزاد است! درباره محمد رضا شاه پهلوی را به عنوان نمونه سلیقه ما ایرانیان یاد آوری میکنم! زیرا ویکیپدیا را بسیاری میشناسندو نویسندگی در آن آزاد است! مقاله ای که در آن با استناد به کتاب های نویسندگانی مانند عباس میلانی که در جوانی هوادار مائو بود و خودش ریشه از خاندان آیت الله های میلانی دارد و یرواند آبراهامیان از هواداران سازمان نایاک لابی گر جمهوری اسلامی, پادشاه عاشق ایران به لجن کشیده میشود!
وقتی به ویکیپدیای فارسی رفته و مقاله آنجا درباره وی را میخوانم متوجه میشوم که پس از ۳۸ سال چه کینه و نفرتی چپ گرایان و مصدقی ها از وی دارند. شخصی به نام بهزاد مدرس که گویا نویسنده اصلی این نوشته است, در این راستا سنگ تمام گذاشته است! 
 مصدقی که آخوند کاشانی را به ریاست مجلس رسانده است, نماینده سکولار ها معرفی میشود ولی پادشاهی که به زنان حق رای داد یک آخوند پرست و عقب مانده مرتجع !
 از میان انهمه عکس های پادشاهی که زندگی خود را وقف ایران کرد, عکس هایی انتخاب میشوند که وی را از خمینی اسلامی تر نشان بدهند!
 پادشاه ایران را نوکر جنایتکار روان پریش بدبخت ترسوی دزدی نشان میدهند که گویا آمیزه ای از اصغر قاتل, دراکولا و آدولف هیتلر بوده است! 
 اینگونه چهره یکی از فداکارترین عاشقان ایران به لجن کشیده میشود ولی برای آخوند رفسنجانی سینه زنیها انجام میشود و کسی اعتراضی نمیکند!
 حالا به من بگویید, آیا لیاقت ما بیشتر از خامنه ای است؟

خسرو فروهر, ۲۶ دی ماه ۲۵۷۵ ایرانی

 

1380366_10152068045988132_364654004_n

رفسنجانی و اتفاقات پس از مرگش – قسمت دوم برنامه مخصوص خسرو فروهر

 رفسنجانی و اتفاقات پس از مرگش    - قسمت دوم برنامه مخصوص خسرو فروهر

رفسنجانی, پدر خوانده ترور  و  جیره خوارانش

 

برنامه ای رکورد شکن

با سپاس از شما بینندگان گرامی, آیا میدانستید برنامه یکشنبه من در افشای رفسنجانی در میان بیشتر از هفت هزار برنامه آرشیو تلویزیون اندیشه در ظرف سه روز در میان ۱۰ برنامه پربیننده تاریخ تلویزیون اندیشه قرار گرفت؟

همیاری

هم میهنانی که خواهان همیاری هستند, در سمت راست سایت من گزینه های همیاری موجود است

images (2)