جزم‌اندیشی و نیز معضل اسکولاستیسم در ایران

فکر میکنم در ادامه مبارزه با خرافات در برنامه هایم باید در راستای جزم‌باوری و نیز معضل اسکولاستیسم در ایران و آسیب هایشان به سیستم فکری جامعه ایران امروز بیشتر روشنگری کنم. امیدوارم با تماس با تلویزیون اندیشه از من حمایت کنید زیرا گله گله خرافاتی های باورمند به پیشگویی های شاه نعمت الله ولی ها و قزلباشان سید محمد حسینی مزاحم خواهند شد !

با مهر,
خسرو فروهر

 

هم برای خنده و هم متاسفانه جدی

هم برای خنده و هم متاسفانه جدی! یکی از قزلباشان بیسواد هوادار سید محمد حسینی برایم پیام داده بود که ای فروهر بیسواد رضا شاه هم صوفی بوده و تو نمیفهمی و در ادامه نوشته بود که پیشگویی کاری علمی است و تو سواد نداری! بعدش هم اعلام کرده که شاه نعمت الله ولی از مقدسات است و ۵۰۰ میلیون هم طرفدار دارد! یعنی من که در برنامه گفته ام کسی باستاره بینی نمیتواند آینده را پیش گویی کند و این ادعا شارلاتانی است, این حرف شده توهین به مقدسات! برای شما قسمت هایی از خزعبلات این شخص را در پایین همراه با آدرس ایمیلش میفرستم!
با مهر, خسرو فروهر
قسمتهایی از مزخرفات این شخص:
” در مورد #رضاشاه_بزرگ که اینقدر پر حرفی میکنید بدون اینکه از این مرد چیزی بدانید لازم است بدانید ایشان به اشاره #صوفیه #پادشاه #ایران شدند.
“در مورد #صفویه حداقلش این است که تاریخ را بقدر کودکان دوره متوسطه مطالعه کنید سپس نظر بدهید.”
موضوعی را که ما درک نمی کنیم دلیل بر نبودش نیست«پیشگویی», رجوع شود به بیست و دومین سالنامه دنیا سال ۱۳۴۵ صفحه ۲۱۶_۲۲۰ جناب عبدالحسین_اورنگ نماینده مجلس شورای ملی در زمان پهلوی مقاله تحت عنوان تو سلطان مقتدر این مملکت خواهی شد.”
“در ایران و جهان حدود ۵۰۰ میلیون «صوفی» زندگی می کنند که اکثر ایشان به حضرت شاه_نعمت الله اعتقاد دارند و ایشان را بزرگ خود می دانند و شما در کمال بی ادبی به ایشان توهین می کنید و این یعنی شما فاقد شخصیت هستید و در مورد صفویه حداقلش این است که تاریخ را بقدر کودکان دوره متوسطه مطالعه کنید سپس نظر بدهید.”
دوستان این قسمتهایی از این اراجیف بود! خواستید خودتان به ایشان جواب بدید! >>>> david.mehrad.jam@gmail.com

چرا دروغ آتش زدن کریم پور شیرازی را پخش میکنند ولی فراموش میکنند کودتای آمریکایی تیمسار قرنی ضد شاه را یاد کنند؟ نگاهی به خرافات تاریخی و سیاسی دیروز و امروز

چرا دروغ آتش زدن کریم پور شیرازی را پخش میکنند ولی فراموش میکنند کودتای آمریکایی تیمسار قرنی ضد شاه را یاد کنند؟ اشاره ای به خرافات پیشگویی و شاه نعمت الله ولی !
نگاهی به خرافات تاریخی و سیاسی دیروز و امروز و مروجین آن و آینده وحشتناکی که با این گونه افراد در انتظار ما خواهد بود

عبدالله مؤمنی

هشدار – هشدار!! در راستای #عبدالله_مؤمنی و تبلیغات دویچه وله و بی بی سی برای این اصلاح طلب اسلام گرا و انتخابات شورای شهر!
حتی قاطر زحمتکشی که ۳۸ بار ! پایش در همان سوراخ قبلی در زمین گیر کند را تیر خلاص میزنند! اگر این بار هم برای شما عبدالله مؤمنی و اینکه زندان بوده است سوراخی شد که باز در تبلیغات جمهوری اسلامی زمینگیر شوید, سزای شما در سیاست چیست؟! برای یاد آوری عبدالله مؤمنی همان است که معتقد بود «رای به کروبی رای به دموکراسی و حقوق بشر است.» و یادمان باشد که کروبی همان آخوند دزد و رییس مجلس اسلامی است که در بنیاد شهید حتی به زن و بچه به اصطلاح شهدای خود اینها هم رحم نمیکرد!
خسرو فروهر, اردیبهشت ماه ۲۵۷۶ ایرانی

16123021_1851781641706767_8959344445661118464_n

جمهوری اسلامی ادامه دهنده جنایات صفویان در ایران – از جنایات امپراتوری تصوف تا جنایات ولایت فقیه

جمهوری اسلامی ادامه دهنده جنایات صفویان در ایران – از جنایات امپراتوری تصوف تا جنایات ولایت فقیه

پهلویسم

چرا اصل را با نام نویسنده پخش نمیکنید؟ مدتی است اشخاص پست و دزدی این نوشته من را به صورت تصویر در آورده ولی فقط نام من را حذف کرده اند! دزدان حسود و پلید شرمتان باد! بی فرهنگی غریبی است که اصل نوشته من پخش نمیشود بلکه باید نام من نویسنده حذف شود تا برخی نوشته را پخش کنند؟؟!

پهلویسم

Khosro Fravahar – E2 Channel

تحلیل دلایل اسلامیزه شدن هر دو کشور ترکیه و ایران

خسرو فروهر: پیروزی اسلام گرایان در ترکیه – تحلیل دلایل اسلامیزه شدن هر دو کشور ترکیه و ایران- صفویان و دیگر خرافات تاریخی ایران

برای همیاری برنامه های من: در سمت راست صفحه راه های همیاری نمایان است.

در سمت چپ صفحه راه های همیاری نمایان است.
با مهر , خسرو فروهر

رضا شاه, مصدق و راه آهن